Otakar Válek

Pan Jiří Vosecký je praktik se zdravým selským rozumem a nohama pevně na zemi. Věřím, že mezi senátory, odtrženými od života, bude tolik potřebnou bílou vránou.

Michael Canov

Jiří Vosecký je člověk, za kterého se nebojím dát ruku do ohně. Co řekne, to platí. Velmi výrazně pomohl Chrastavě a dalším obcím zasaženým povodní v roce 2010, když přišel s myšlenkou na zisk tolik potřebných hasičských cisteren z Česko-Saského programu a tuto myšlenku dotáhnul až do realizace.

Bc. Věra Reslová

Pan starosta Vosecký zaujal mou pozornost už před osmi lety tím, že jako jeden z mála starostů diskutoval. Tak ho znám. Nebojí se prosazovat svůj názor, i když je odlišný od ostatních. Zná potřeby občanů, je komunikativní, má názor a zkušenosti. Takový by měl senátor být.

Jan Sviták

Za lidi by měly mluvit činy a ne plamenné projevy a prázdná slova. Je málo lidí, u kterých se vám místo spousty slibů a dlouhých debat o nereálných plánech dostane přímé pomoci a konkrétních dokončených projektů a záměrů. Pokud hledáte člověka, u kterého tomu tak bezezbytku je, obraťte se na pana Voseckého.

Jarmil Špaček

Jiří Vosecký je člověk z praxe, v komunální politice se pohybuje již od roku 1990. Zná problémy Českolipska a jeho obyvatel, za zájmy a potřeby regionu umí bojovat a jeho projekty jsou velmi úspěšné v čerpání evropských dotací.

Ing. Eva Burešová

Jiří Vosecký mi v mých začátcích na Městském úřadě pomohl s první žádostí o dotaci z Evropské unie. Dělal vše s takovou samozřejmostí, přestože konkuroval vlastním projektům a nikdy za to neočekával velké díky a veřejné chvály. Pro někoho je možná drsný a lidový, ale pro mě je to člověk na správném místě!

Pavel Marek

Pana starostu Jiřího Voseckého jsem poznal při řešení problematiky SUPŠS v Kamenickém Šenově, kde se nebál nahlas říci svůj názor a podpořil setrvání školy, ač věděl, že si proti sobě postaví tehdejší vedení Libereckého kraje. Poznal jsem ho jako člověka, který jako předseda Svazku obcí Novoborska vždy nasazovat své síly pro svůj region a proto ho podporuji jako kandidáta do Senátu.

Ing. Eva Bartoňová

Znám pana starostu Voseckého mnoho let. Vážím si ho za to, s jakou intenzitou pracuje pro rozvoj obce Okrouhlá, která se i díky němu proměnila od roku 1989 k nepoznání. Jsem přesvědčena, že úspěšné komunální politiky potřebuje naše republika i ve vrcholové politice. Proto Jiřího Voseckého na jeho cestě do Senátu podporuji.

Petr Menš

Jiří Vosecký se podílel na zachování Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově. Cením si jeho schopnosti riskovat osobní ambice pro správnou věc.

Martin Půta

Jiří Vosecký je člověk, který Českolipsko a problémy jeho obyvatel zná. Proto má dlouholetý starosta Okrouhlé, člen Rady Euroregionu Nisa a předseda mikroregionu Novoborsko moji podporu i podporu většiny starostek a starostů.