top of page

Senátor Vosecký obhajuje s osmičkou

Opět osm! Senátor Jiří Vosecký (SLK) bude mít v nadcházejících senátních volbách, které se uskuteční v pátek a sobotu 2. a 3. října, volební číslo 8. To mu připadlo losováním, které proběhlo v pátek 14. srpna na Městském úřadě v České Lípě. Senátor Jiří Vosecký obhajuje post senátora za Českolipsko, do volebního obvodu č. 36 spadá také část Liberecka a Mělnicka.

Osudově může působit fakt, že se stejným volebním číslem vstupoval Jiří Vosecký, tehdy ještě jako starosta Okrouhlé, do senátních voleb v roce 2014. „Číslo osm již jednou potvrdilo svoji magickou moc. Je to dokonce moje šťastné číslo a přál jsem si, aby mi opět připadlo. Moc za něj děkuji," nechal se slyšet senátor Jiří Vosecký.

Voliči, kteří budou chtít Voseckého ve volbách podpořit, tedy do speciální obálky vloží hlasovací lístek s číslem 8 a ten pak ve volební místnosti vhodí do volební urny.


Magická osmička

Věděli jste, že jednotlivá čísla mají svůj různý význam a dokonce magickou moc? Snad každé dítě zná ležatou osmičku jako nekonečný zdroj energie. Osmička naležato, to ale mohou být také dvě misky vah, které je stále třeba vyvažovat, aby nedošlo k jejich nebezpečné nerovnováze. Proto je osmička spojována se zákonem příčiny a následku.

Osmička je nejvytrvalejší a také nejsilnější ze všech energií, nepodléhá snadno stresům, nátlaku a napětí. Dokáže být pružná a rychle se vzpamatovat, znovu nabýt sil.

Kdekoliv se silná osmička objeví, a to platí pro den narození stejně jako pro číslo životní osudové cesty, symbolizuje nekonečné množství příležitostí a možností, jak vzít svůj život do vlastních rukou. Protože energie čísla osm má v sobě potenciál vůdcovství a síly, nutí své nositele jít v životě za určitým posláním.

Lidé pod vlivem osmičky rozvíjejí dál to, co již druzí vzdali nebo to, kde jiní už viděli konec možností. Dokáží být nátlakoví, umanutí, ale také dodávat sílu sobě i druhým, hledat další zdroje a možnosti, využívat analyzující mysl k hledání příčin neúspěchu a logicky z těchto poznatků dedukují nové možnosti postupu.


Také jste v tomto popisu našli senátora Jiřího Voseckého?Comments


bottom of page